Mieszkania na wynajem przy ul. Suwak w Warszawie

0 20

Chętnych na zamieszkanie w Warszawie nie brakuje, dlatego kolejni deweloperzy realizacją kolejne inwestycje, które szybko znajdują nowych właścicieli. Najnowszym projektem firmy Resi4Rent jest funkcjonalny budynek mieszkalny w bardzo atrakcyjnie części Mokotowa, gdzie swoje siedziby ma wiele firm. Blok przy ul. Suwak oferuje aż 227 mieszkań na wynajem o różnym metrażu oraz wykończeniu, aby spełnić oczekiwania szerokiego grona klientów.

Nowy trend, który promuje Resi4Rent, ma zwiększyć atrakcyjność wieloterminowego najmu w dogodnej lokalizacji blisko potencjalnego miejsca pracy. Mieszkania wykończone są pod klucz i pozwalają od razu się wprowadzić. Zarządca podpisuje z najemcą konkretną umową odnośnie warunków korzystania z lokalu, a cena za jego użytkowanie przez cały okres jej trwania nie może się zmienić. Minimalny okres najmu wynosi trzy miesiące. Wszystkie lokale wyposażone są w sprzęt AGD, niezbędne meble oraz Wi-Fi. Dodatkowo w przyszłości w budynku przy ul. Suwak ma pojawić się możliwość zamówienia sprzątania lokalu bądź doposażenia mieszkania o określone sprzęty.

Budynek przy ul. Suwak znajduje się tuż obok stacji Warszawa Służewiec, co z pewnością znacząco ułatwi poruszanie się po stolicy. W ofercie znajdują się mieszkania dwu- i trzypokojowe, kilka zostało dodatkowo specjalne przygotowanych dla osób niepełnosprawnych. Funkcjonalny układ z sypialnią oraz salonem z aneksem kuchennym sprawdzi się zarówno w przypadku singli, jak i rodzin.

Aktualnie firma Resi4Rent oferuje blisko 1,5 tys. mieszkań na wynajem we Wrocławiu, Łodzi i Warszawie. W kolejnych latach planowane jest uruchomienie podobnych opcji także w Krakowie, Łodzi, Gdańsku i Poznaniu. Warunkiem realizacji nowej inwestycji jest dogodna lokalizacja, aby mieszkańcy danego obiektu mieli blisko do pracy oraz wszelkich miejskich udogodnień. Właśnie te atuty doceniają klienci – dwa budynki zrealizowane na Kępie Mieszczańskiej we Wrocławiu w 2020 roku nie mają już wolnych mieszkań na wynajem.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany *