Jak wybrać najlepszą firmę wykańczającą wnętrze naszego domu?

0 84

W mieście – sto firm wykańczających wnętrza, wśród znajomych – co najmniej kilka, w internecie – kilka tysięcy, jak więc wybrać tą najlepszą? Tą, która nie dość, że zrobi wszystko na czas, to jeszcze porządnie, bez przedłużania sprawy i bez nagłych skoków w cenie? Sprawa jest prostsza niż mogłoby się wydawać.

Na początek – sprawdź firmę, którą zamierzasz zatrudnić do wykończenia wnętrza swojej nieruchomości, to przecież spory wydatek i warto wiedzieć, kto będzie za budowę odpowiedzialny. Sprawdź na forach internetowych, może ktoś już wcześniej zatrudniał u siebie daną firmę i może Ci ją polecić lub odradzić, spytaj znajomych – oni będą najbardziej obiektywnym źródłem informacji. Sprawdź również referencje firmy – dowiedz się, czym może się ona pochwalić i sprawdź czy aby na pewno.

Kiedy masz już wyrobioną opinię, nie zapomnij podpisać z firmą indywidualnej umowy. Określ dokładnie warunki współpracy i ewentualne kary za niedotrzymanie terminów lub wadliwe wykonanie. Opinia opinią – ale tylko podpisy na piśmie zagwarantują Ci w wypadku niedociągnięć prawo do walki o odszkodowanie czy też naprawę rzeczy źle wykonanych.

 

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany *